2017 M. LAPKRITIS. SPECIALIOJO UGDYMO SKYRIUJE PREVENCINIS RYTMETYS „BŪK SAUGUS GATVĖJE“

2017-11-28 d. specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai dalyvavo prevenciniame rytmetyje "Būk saugus gatvėje". Policijos draugas Amsis filmukų pagalba priminė vaikams saugaus eismo taisykles, papasakojo apie leidžiamą amžių norint važiuoti dviračiu ir apie daugelį kitų dalykų, susijusių su saugumu gatvėje.

Prevencinės grupės policininkės ne tik kalbėjosi su vaikais, bet kartu su jais dėliojo Amsio dėliones, organizavo piešinių "Amsio portretas" konkursą. Laimėtojai gavo dovanų: atšvaitus ir mokomąsias knygeles. Taip pat gavome ir liniuotę, kurią prisiklijavome prie sienos, kad galėtume pasimatuoti ir nuspręsti ar, kažkur vykstant su šeima, reikia automobilinės kėdutės, ar nebe :)