header5

2018 M. VASARIS. LIETUVOS "ŽALGIRIO" ŽIEMOS SPORTO ŠVETĖ IGNALINOJE

Žiemos sporto centre Ignalinoje, vasario 10-11 dienomis, vyko Lietuvos "Žalgirio" žiemos sporto šventė, kurios programoje buvo įtraukta ir slidinėjimo varžybos.

Šiose varžybose dalyvavo ir grupelė Utenos specialiosios mokyklos-daugiafunkcio centro bei Utenos sporto klubo slidininkų, kurie tik ką, sugrįžo iš Europos SO slidinėjimo varžybų Otepaa Estijoje, pelnę 3 aukso 3 sidabro ir 2 bronzos medalius.

Ignalinos žiemos sporto centre susirinko rungtyniauti visi stipriausi Lietuvos slidininkai, išskyrus tuos, kurie šiuo metu atstovauja Lietuvai Olimpinėse žaidynėse.

Ir "Žalgirio" žaidynėse mūsų slidininkai neliko be medalių.

Moterų grupėje, 5 km. distancijoje, Aušra Burbulytė iškovojo bronzos medalį, o vyrų grupėje 10 km. nuotolyje Tadas Vainius irgi pelnė bronzos medalį, o Arūnas Martinonis užėmė ketvirtąją vietą.

Mišrių estafečių varžybose, rungtyniaudami tarp labai stiprių slidininkų ,mūsiškiai užėmė aukštą penktąją vietą.